Remont ja hooldus

Autoremont võib olla teinekord keeruline, sest järjest uuemad sõidukid omavad mitmeid keerukaid komponente, et vastata erinevatele Euroopa regulatsioonidele. See tähendab aga mitmeid lisaseadmeid, mis väga töökindlad ei ole või vajavadki teatud perioodi järel vahetamist. Need süütavad armatuuris erinevaid tulukesi põlema ja piiravad mootori võimsustki. Seda  muidugi selleks, et kasutaja oma autole liiga ei teeks. Kui mootori tuli põleb, siis on muidugi võimalus see põlev pirn eemaldada, kuid targem oleks riknenud seade korda teha. Et saaksid taas oma auto võimsust nautida. 

Hooldus on üks lihtsamaid viise, auto heaolul silma peal hoida. Selle käigus saab üle vaadata auto veermikuosad, need vajadusel kohe või järgmisel korral vahetada. Nii suvel kui talvel on erinevad hooldusega seonduvad protsessid, näiteks talvise hoolduse juurde kuulub kindlasti uksetihendite silikoonimine, mis hoiab ära uste külmumise. Ka see on osa sellest, et saaksid üksi või perega autoga turvaliselt teel liigelda.

Teenuste maksumuse leiad meie hinnakirjast ning aja saad broneerida helistades meie kontaktnumbritele või tee päring otse kodulehelt.