Loe, miks on Lepp Motors parim rallikrossi tiim Eestis!

Osaleme rallikrossi Eesti meistrivõistlustel 2017. aastast alates. Seda vaatajatele vaatemängulist autospordiala jälgivad Eestis kümned tuhanded autospordisõbrad nii kodudes kui radade äärtes. Osalejaid on erinevates võistlusklassides palju ja see tähendab alati tasavägiseid võistlussõite. Rallikross nõuab palju julgust ja osavust, et konkurente rajal edestada. Aga ka toimivat tehnikat ning teadmisi, kuidas seda teha võimalikult paljudel etappidel. Meistritiitel on kahtlemata kõikide tiimide eesmärk ja see ei tule kellelegi kergelt. 2021 näitas selget kasvu võistlejate arvus igas klassis hoolimata ülemaailmse pandeemia mõjutustest. Hoolime kõikide rallikrossi fännide turvalisusest, aga loodame, et näeme teid alati rajaääres meid toetamas.

Võistleme rallikrossi kereautode kõige võimsamas nelikveoliste klassis, mis kannab nime “SuperCar”. Lepp Motorsi nime all võistelnud autosid on olnud erinevaid (Mitsubishi Lancer EVO 6, EVO 7, Peugeot 207, Skoda Fabia), kuid nende mootoritel on ühiseks jooneks Haltech’i juhtajud. Oleme selle tootja juhtajusid kasutanud aastaid. Oskame neid seadistada nii, et need kestaks kogu hooaja. See teadmiste ja oskuste kombinatsioon annab meie tehnikale ca 500-600 hobujõudu. Sealjuures seadistamised toimuvad alati spetsiaalsetes oludes – dünopingis. Ainult nii saab võistlusauto töötama nii nagu vaja. Oleme programmeeritavate juhtajude seadistamisega tegelenud üle kümne aasta. Me ei looda lihtsalt pimedale õnnele, et olla rallikrossi Eesti Meistrivõistlustel konkurentsis, vaid anname enda poolt alati kõik, et hõivata poodiumi kõrgeim aste. Meil on tugev ning kokkuhoidev tiim ja sellepärast olemegi parimad.

Meil on juba suur fännide hulk, kes meile kaasa elavad ja kui ka sina tahad meie tegemistega kursis olla, siis sa lausa PEAD minema ja hakkama jälgima Lepp Motors Facebook ja Instagram sotsiaalmeedia kanaleid. Veel lahedam on, kui ostad meie värvides saadaval olevaid fännitooteid – mütse, pusasid, vihmavarje jne. Nii toetad meie tegemisi rallikrossil ja paistad kindlasti paremini pealtvaatajate seast välja. Teeme alati võistlustest ülekandeid ning mahukaid kokkuvõtteid, et keegi ei jääks südmustest maha. Rallikrossi on tõesti äge koos sõpradega vaadata ja veel vingem on seal osaleda.

Lepp Motors saavutused

2017 

1. Andri Õun  – Reinsalu Sport
2. Priit Karjus – Thule Motorsport
3. Seido Nõmmküla – Lepp Motors 
——
4. R. Roomets – Lepp Motors 

2018   

1. Andri Õun – Reinsalu Sport
2. Raini Roomets – Lepp Motors
3. Ain Laiverik  – Printsport Racing
——
4. S. Nõmmküla – Lepp Motors

2019 

1. Roland Murakas – Reinsalu Sport
2. Raini Roomets 
3. Henri Kalmist – Kalmist Motorsport
——
6. koht – S. Nõmmküla – Lepp Motors (osalesime vaid kahel etapil)

2020 

1. Arvo Kask – Yellow Racing
2. Andri Õun – Reinsalu Sport
3. S. Nõmmküla – Lepp Motors
——
2021 

1. Mart Tikkerbär – Tikkri Motorsport
2. S.Nõmmküla – Lepp Motors
3. Tõnu Peek – Lepp Motors