Kütuse kalkulaator

Batman lööb Robinit, sest viimane arvab, et chip tuning ja kütuse säästmine on mõtetu tegevus.

Arvuta, kui palju kütust sul päriselt kulub

Püsikuludest on alati hea omada ülevaadet. Üheks nendest on kütus. Sõltuvalt sinu läbitud kilometraažist võib see olla 10000 või vähem aastas, aga võib olla ka 50000 ja rohkem. Aga mis siis, kui sul on transpordi ettevõte ja selles on mitu sõidukit, mis läbivad rohkem kui 30000 km aastas? Kas tead päriselt, mis on nende igakuine või aastane kulu? Siin on sulle kütuse kalkulaator, mida saad selleks kasutada. Hakkame arvutama!

Kütusekulu ja Säästu Kalkulaator

Kütusekulu Kalkulaator

Sisestage allpool olevad andmed, et arvutada kütuse kogumaksumus:

Mõtle, kui saaksid nüüd säästa 10 või isegi 20% sellest kütusekulust. Soovid näha, kui palju see on?

0% 25%
0%

Uno kaardi meem - vasakul kaart tekstiga "Säästa kütusekuludelt kuni 20% või tõmba 25 kaarti" Paremal mees kaartidest tulvil lehvikuga. Talle kuluks meie kütuse kalkulaator ära küll.

Kas kütuse kalkulaator andis meeldiva vastuse?

Kas see number meeldib sulle? Mida see muudaks, kui selle summa edaspidi säästaksid? Mida saaksid selle rahaga ettevõttes ära teha? Saad kokku hoitud raha eest uue kohvi? Aga kui läbisõidud on suuremad ja säästetud summa oleks juba 2400€ või 10000€ aastas? Paneb mõtlema jah?

Muidugi paneb. Kuna kõikjal maksud tõusevad, siis ongi vaja otsida kokkuhoiu kohti. Kui üks püsikuludest on sul kütus, siis võid sa muidugi proovida osta ökonoomsema sõiduki. Aga kui sellist, mis sinu vajadustele sobiv oleks turul ei leidu? Või kui sa ei taha vahetada kogu masinaparki välja, et mingi lahja pilliga sõita.

Mis iganes põhjused on, siis kui sinu soov on oma isikliku auto või ettevõtte masinapargi kütusekuludelt kokku hoida, siis võta meiega ühendust. Chip tuning hinnad algavad 300-st eurost. Rasketehnika puhul alates 700-st eurost. Kütuse kalkulaator näitas sulle, kui palju sa praeguste hindade juures kulutad ning palju sa võiksid säästa!

Lahendus probleemile – chip-tuning

Oletame, et auto võtab keskmiselt 9.6L/100km kohta. Ja läbib aastas üle 10000 kilomeetri. Selle näite puhul täpsemalt 13300km aastas. Ja oletame, et chip tuning säästab 14% nimetatud auto kütusekuludelt. Siis tähendab, et selle 13300 km läbimise järel on kokku hoitud 300.38€ (Seda 1.68€-se kütuse hinna juures).

See oli muidugi tagasihoidlik näide, sest enamikud autod saavutavad alates 15%-st kuni 25%-ni kokkuhoiu kütuse tarbimiselt. Kui nüüd siia juurde veel Adblue väljaprogrammeerimine ka lisada. Kui jäävad ära tülikad seadmed nagu DPF ja kallis lisaaine ostmine? Kuidas tundub? Hea?

Sõltuvalt sinu sõiduharjumustest kujuneb ka säästuprotsent. Helista meile ja räägime erinevatest võimalustest, kuidas me sind aidata saame.

Küsi kohe pakkumist

Tee päring siit

    Vali teenus

    pp