Diagnostika

Mees arvutiga autos -chip tuning

Diagnostika on sõiduki mootori, käigukasti, elektrooniliste- ja turvaseadmete ning sildade korrasoleku, efektiivsuse ja seadistuste kontroll. Diagnostika käigus on võimalik leida rikkeid, mida muidu ei ole võimalik avastada. Meie kogenud diagnostikud selgitavad välja rikke olemuse, miks rike tekkinud on ning millist hooldust auto vajab. Tutvu meie hinnakirjaga ja broneeri aeg kodulehelt või helistades 507 3363.  

Veakoodide lugemine

See nüüd päris diagnostika pole, kuid aitab vahest õigesse suunda vaadata. Tihti näeme, kus mõne muu komponendi korrektselt mitte töötamine käivitab vale veakoodi. Kui selle järgi kohe varuosapoodi uut juppi tellima lähed, võib see tähendada, et kulutad raha asjale, mis tegelikult on korras. Seega pelgalt veakoodide lugemine pole diagnostika. Kuid kui aga soovid siiski vaid veakoode lugeda, siis loomulikult saame selles sind aidata. Võta ühendust ja ütle oma soov ning broneerime selleks aja. Kuigi, suure tõenäosusega saame sind enam aidata, kui vaid veakoodide lugemisega.

Veakoodide kustutamine

Reeglina teeme seda meiegi. Et näha, mis vead tulevad kohe tagasi. Paljud veakoodid võivad olla mälus varasematest töödest või ka lihtsalt mingite signaalide ebakõlast. Näiteks on mõni kõrgusanduri hoob külmunud ning selle mitte liikumine aiab süsteemi häiresse. Näited selliseid leiab palju. Kuid samuti nagu lugemisel tuleb süveneda tihti sügavamale muresse, et aru saada, mis täpsemalt ühe või teise veakoodi siiski käivitas.

Võta ühendust ja broneeri aeg

Ära sõida “jõulukuusega” armatuuris ringi.
Tegele probleemiga kohe, mitte siis, kui auto enam ei käivitu!

pp