Chip tuning | Autoremont | Võistlusautode hooldus

Auto chip tuning ehk juhtaju programmeerimine on meie põhitegevus lisaks autoremondile. Stage 1, stage 2 jn chip-tuning sõidu-ja pakiautodele Tartus. DPF eemaldamine, EGR eemaldamine ning Adblue eemaldamine ehk juhtajust väljakirjutamine ei ole õige lahendus probleemile lähenemiseks. Õige on DPF vahetada uue vastu. Umbes DPF filter häirib mootori jõudlust tugevalt ning kasvatab ka kütusekulu. Õnneks on nii DPF, EGR kui ka AdBlue lahendused meil olemas. Teenindame ka rasketehnikat – parandame Sinu ettevõtte masinapargi jõudlust sealjuures töökindlust kaotamata. 

Võta meiega ühendust kui soovid oma autole natuke rohkem jõudlust. Või siis kui soovid oma tänava- või projektiauto põhjalikumat ümberehitust või lihtsalt diagnostikat. Aitame valida sobiva juhtaju, veermikuosad ning soovikorral seadistame kõik nii, et see ka koos püsiks. Selle jaoks kasutame VKM dünopinki Tallinnas.

Lisaks  ootame kõiki marke autosid hooldusesse, remonti ja diagnostikasse. Mootorid on üha keerukama ehitusega ja vajavad tihti eritööriistu remondiks. Näiteks Audi ja BMW ketivahetus. Keerukas ja pikaajaline protsess, mille käigus on enamikul uutel Audi (A3, A4, A5, A6, A7, A8, Q-mudelid, Allroad) ja BMW mudelitel vajalik näiteks mootori, käigukasti või mõlema eemaldamine. Vajadusel saab vahetatud veerimikus esilla komplekt või kriimustunud tuuleklaas ning toonitud tagaklaasid, aitame dpf, egr, adblue eemaldamisega. Leia endale sobiv teenus hinnakirjast ja võta meiega ühendust. 

Osalesime mitmeid aastaid ka Eesti rallikrossi meistrivõistlustel kõige võimsamas “SuperCar” nimelises klassis. Meie võistlusautodeks olid Peugeot 207 ja Mitsubishi Lancer EVO 7 (seda autot on võimalik võistlusteks rentida – soodsaim võimalus end rallikrossi võimsaimas klassis proovile panna). Tule ela meile kaasa raja ääres ja sotsiaalmeedias.